En İyi Klavye Çtuzakışma Sitesi

On Inç Online Klavye Çtuzakışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne derece hızlı başüstüneğunuzu tasa ediyorsanız, klavye yol testi yapabileceğiniz internet siteleri tam size göre. Bu internet siteleri ile klavyede yazı tahrir yolınızı görebilir, tuzakıştırmalar yapabilir ve yeterince çtuzakışırsanız bir zaman kendinize ait bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında akıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı yazmak, özellikle hızlı yazabilmek hala son tabaka önemli bir yetenek. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile yazgıya dökmek kadar önemli beceriler, hayatın sağlam çok alanında anlayışinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne derece hızlı başüstüneğunuzu öğrenebileceğiniz biriyi klavye yol testi sitesi bulunuyor. Klavye yol testi internet sitelerinin sağlam çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da bazenlarında takkadak bir araba zeban seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir zeban üzerinden klavye yol testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alerke olmadığınız bir tahrir stiline parmaklarınızı tuzakıştırabilirsiniz. Yeterince çtuzakışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde duman tütmesini de katkısızlamanız olabilir.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sebebiyle kullanıcıların birbirleri ortada yarışmaarak hoş bir yarış içinde klavye çtuzakışması yapması katkısızlanmaktadır. Kullanıcılara kolay olması açısından yargılama olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuştur. Böylelikle klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile rahat bir şekilde bildirişim kurabilmektedir.
Bunun katı esna kullanıcılar karşıtlıklı klavye yarışmaması yahut farklı bir deyişle düello yapacağı kadar, tıknaz düello özelliği ile 100’lerce şahıs aynı anda klavye yarışmaması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 şahıs ile bile sitede tıknaz klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve rekor olarak kayıtlara güzeştetir.
Ayrıca sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde etme dair biriyi adayın yarışmatığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Stajyer
• Girişken
• Maharetli Tasarcı
• Tuş Yakıcı
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Sürat Testi
Klavye Sürat Testi ile bile sizlerde 1 an, 3 an ve 5 dakikalık periyotlar ortada kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye yol testi sizlerin seviyenizi belirleme edebilmeniz açısından az çok makro bir öneme sahiptir. “Klavye Sürat Testine Kellela!” butonuna tıklanılması ile bile başlamış olacağınız bu serüvende sizlerde adınızı en dobra skorlar bölümüne yazdırabilirsiniz.
Klavye yol testi aynı zamanda sizlerin on parmak tahrir eğilimine ve zevkli bir şekilde ruzuşeb olarak çtuzakışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış başüstüneğumuz analizler neticesinde klavye yol testinde biriyi kişinin kendi rekorunu egale etmek karınin ruzuşeb olarak çtuzakışma yapmış olduğunı ve ilerleme gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çtuzakışması
Klavye çtuzakışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel alıştırma sahası ve kendi metninde çtuzakış kadar biriyi kürsü dünya almaktadır. Bu bölümlerin her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun katı esna “Tıknaz Klavye Çtuzakışması” ile bile kullanıcılar istedikleri hengâm belirlenen gün aralığında çtuzakışmaya sulplabilir ve çtuzakışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 zaman, 3 zaman, 1 hafta ve 1 aylık hengâm dilimleri ortada çeşitli kullanıcılar ile bile hoş bir yarış içinde çtuzakışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çtuzakışması yapabileceğiniz sitenin öne çıkan özelliği ise sınav karınin onlarca farklı metin sunuyor olması. Test karınin maruz metinlerin sağlam çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede muhtıra hayattaki sağlam karşıtlaşılmayan kelimeleri de görmüş ve alerke olmadığınız kelimeleri tahrir dair kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kadar özelleştirmeniz olabilir.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile bile on parmak yazmayı öğrenmeye mirlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı az çok farklı. öteki sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Yabancı Inç Çtuzakışması
• Sağ Yabancı Inç Çtuzakışması
• Sol Yabancı Çtuzakışması
• Sağ Yabancı Çtuzakışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile bile on parmak yazmayı öğrenmeye mirlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı az çok farklı. öteki sitelerden farklı olarak maruz bu arayüzünde okullar aracılığıyla sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları namına hayran bırakmıştır;
• Sol Yabancı Inç Çtuzakışması
• Sağ Yabancı Inç Çtuzakışması
• Sol Yabancı Çtuzakışması
• Sağ Yabancı Çtuzakışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleki vukuf, umumi tarım ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki vukuf içinde; Zabıt Katipliği, çeşit mevzuatı, umumi tüze kavramları, adli terimler, Hak Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine üstüne sorular dünya almaktadır. Genel tarım içinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Zamanı, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kadar karma ve aktüel sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; yapılan mülakatlar sonrasında internet üzerinde kullanıcıların yorumlarında belirtilen sorular derlenerek vahit cevap halinde sizlere sunulmuştur.
Zabıt katipliği mülakat sorularının katı esna mümirirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da dünya almaktadır. Adaylar mafevkda belirtmiş başüstüneğumuz mesleki vukuf, umumi tarım ve çıkmış mülakat sorularından mülakata üstüne olarak çtuzakışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı çit
Klavye kullanmaya ne derece tuzakışmış olsanız da tahrir yolınız artmıyor mu? Belki de atladığınız 1-2 küçük ama önemli nokta kabil. Vakit kaybetmeden vakit kaybetmeden hepimiz muhtıra hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz katakulli oynarken kullanıyor, kimimiz çtuzakışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz mirkalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı harcamak ise hedefimiz ne olursa olsun meslek kurtarabiliyor.
Biriyi beşer klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu averaj yol karınin uygulamalı bir durum sayılabilir, fakat dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi biraz henüz heveslimanızı öneriyoruz. Örneğin sol ahali parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ ahali parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine benzeyen tutarak hevesliarsanız, bu pozisyona tuzakıştıktan sonrasında klavyenin dünya yerine kolaylıkla ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Elbette Hızlanılır?
Yazarken yapmış olduğunız bir lügat hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna tablı bağlamak evet da üst arkaya basmak size hengâm kaybettirebilir. Ancak son yazdığınız kelimeyi silme silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla çıktı lügat silmeniz 3 saniye süreceğine yarım saniye de sürmez.
Macerasız bir klavye, masadan yüksekliğinize göre yazarken değinizi yukarı evet da aşağı güzel bükmenize ne kabil. Ancak eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye sahip, ergonomik bir klavye; parmaklarınız haricinde elinizin hiçbir yerinin çtuzakışmasını gerektirmez.
On Inç Klavye Elbette Öğrenilir?
10 Inç Klavye yahut On Inç, müşahede duyusunu kullanmanıza lüzum kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve tahrir esnasında 10 parmağınızı canlı olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 parmak klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza lüzum kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak henüz hızlı ve etkin şekilde yazabilirsiniz. İki parmak yahut gelişigüzel klavye kullanım tekniklerinin bilakis 10 parmak klavye, hem henüz azca yorucu hem de en vergili klavye istimal tekniğidir. Kent üzerinden on parmak yazmaya üstüne olarak biriyi vergili etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir