İstanbul Kendiliğinden Kepenk, Yalıtım Tesisatı ve Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Iş Noktalarımız
İstanbul’ un tüm ilçelerine firmamız 15 seneı aşkındır tecrübeli çalışanı ve nitelikli hizmeti ile siz saygınlık müşterilerimize görev vermektedir. Serlıca İstanbul avrupa ve anadolu yakasın da görev verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Cebbarlar, Bağlamcılar, Bahçelievler, Falrköy, Serakmemleket, Bayrampaşa, Ilkokuliktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Cesimçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngkalıntı, Kâğıthane, ıvır zıvırçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şçalışmali, Zeytinburnu, Adalar, Atamemleket, Beykoz, Çaşöy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzlak, Ümraniye ve Üsküensiz’ dır.

Kepenk Hizmetin bile Ilgi Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği görev ve çalışmaletmenizin mimarisına gereğince kepenk türleri bileğçalışmamektedir. Verilecek olan aptalif hizmetin bile saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. bölümün bile reis mahir ekibimiz size en mutabık ve ideal olan kepenk sistemini sunacaktır.

Yalıtım Tesisatı Hizmetin bile Ilgi Edilmesi Gerekenler
Antipatik havalarda mevcut ısıtma sistemlerinden yeteri derece ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni tertibat teknolojilere malik elektrikli aletler ya da sabık tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Fakat bu cihazların tümü çarpıcılık enerjisi ile çalıştığı kucakin çarpıcılık tesisatın da aşırı isnat meydana hasılat. Eviniz bile ya da iş yeriniz bile mevcut mevcut çarpıcılık tesisatı sabık, kifayetsiz veya ölçünlü dışı lakırtııyorsa bu mehabetli bir risk demeına gelmektedir. Olası bir çarpıcılık birçokağı ya da aşırı yüklenme vecihünden yangın çıkararak güç ve mal yitirilmesine sebebiyet verebilir. Bu gibi sebeplerden ötürü sabık, kifayetsiz ve standartların dışında döşenmiş çarpıcılık tesisatlarınızı mutlaka standartlara mutabık olarak tekrar döşetmelisiniz. Firmamız çarpıcılık tesisatı döşeme, restorasyon, bakımı ve tamirın da tecrübeli çalışanı ile görev vermektedir.

Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin bile Ilgi Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-koyu dondurucu-soğutucu alırken doğrusu ticari lakinçla kullanılacak ticari dolab alırken ilgi edilmesi müstelzim en önemli unsur buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor ağırlıklması müstelzim büiki canlıkteki bir dolaba noksan beygir gücünde motor tutturulmuşrsa dolabın performansı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapısını bozar, çarpıcılık sarfiyatını çoğaltır. Bu nedenle uran dolapları alırken ilk ilgi edilecek özellik beygir gücüdür. Buzdolabı alırken ilgi edilmesi müstelzim bir diğer nöbetçi ise dolabın izolasyonunun ne derecede nitelikli mimarildığıdır. çünkü kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak dayamak kucakin haddinden aşkın çalışır ve motor yanmasına vasıl arızalara maksat hevesliar. Yine buzdolabı alırken önem vermeniz müstelzim bir diğer nöbetçi ise ticari buzdolabı termostatının sayısal olup olmadığıdır. Çünkü sayısal termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun aşkın ısınması kaynaklı arızaları kıl payı sıfıra indirir. Dolabın ısısını kaybetmesini engeller. Sayısal termostatı olmayan doğrusu manuel termostatlı buzdolapları günümüzün teknolojisinin gerisinde kalıktır. Firmamızla iletişime geçerek sizin kullanmaıza en mutabık soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Kendiliğinden Kepenk Nedir?
Kendiliğinden kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu veya çelik kepenk sistemleri olarak başkalık göstermektedir. Umumi olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup daha küçümencik ve salim olması istenen yerlerde bile çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri alarga kumanda ile yoklama edilebilen, üstte ki sarma haznesin bile mevcut kendiliğinden kepenk motoru ile dönme çalışmalemi gerçekleştirerek çalışan ve bu muamele esnasında sonra veya geri sarma çalışmalemleri yaparak kepengi heveslian veya kapatan sistemlerdir. Kendiliğinden kepenk sistemleri beyit ve daire kullanımların da gözenek yama çalışmalemlerin bile bile kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da kendiliğinden panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve dıştan protez panjur sistemleri olarak başkalık gösterir.

kepenk tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir