İnsanların yaneşeliıkları özel anılarını, marifet alanlarıyla katlarına çıhun kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda veya aracısız olarak şahsi isteklerini tatmin buyurmak kucakin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu mevzu üzerine henüz detaylı bir şekilde bili girmek içiş blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Kellelamadan önce dem kaybetmemeniz adına blog açmadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu dahi bilmiyorum” diyenler kucakin bile blog isim önerileri veya domain önerileri yazım tam size nazaran.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin marifet alanları, inceleme yetenekleri gibi belirli bir ammaçta yazılabileceği gibi; her sektörden veya her fikirden beş altı toparlayarak da website tekvin etmek mümkündür.

Yani bir gün uygulayım bilimi konusunda bili sunulurken; vesair gün, siyasetle ilişkin paylaşımları blog dâhilğinize tatminkâr bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gün gitar çderç konusunda videoteyp ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki gün rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Derece Mevsimımı Kırmızıır?
Website boşaltmak 2022 tarihinden itibaren bundan sonra çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır bili ile sizinde blogacmak.com gibi bir siteniz kabil. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde bili girmek kucakin nasıl blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog boşaltmak dem almaz
Döneminızı algı bir şey domain adınızı ve tasar çizimınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda zaten bir domain (saha adı) var ise o dem kritik anlamda aksiyoniniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun kucakine okuyucunun sevdiği yazıları sermek, bu yazılara özgün videoteyp ve resimler çekmek henüz uzun dem alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Orospu Olabilir?
Bu aksiyone başlangıçlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi boşaltmak kucakin çok kredi harcayacak mıyım?” dır.

blog boşaltmak kaç kredi
Cevap “Hayırlı” Web sitesi boşaltmak kucakin kesin öyle faziletli miktarlarda kredi harcamanıza lazım yok. Siteyi kendiniz açacağınız kucakin tasar çizim ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den süfliya yapılmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 yıllık $20-25.

Sadece domain ve hosting kucakin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 gibi bir numara tutacak. Yani aylık yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun kucakin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize yıllık 20-25 Dolar gibi bir rakama doğacak. Elbette mı? Burdan devam…

Blog Aç Fakat Niye?
Esasta bunun bir çok nedeni kabil, fakat en popülerleri:

Evden kredi edinme kucakin site boşaltmak : Türkiye’bile bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak kredi yenmek kucakin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, bazıları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten kredi edinme konusunda en oflaz yöntemlerden biri site kurmak ve site açmaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir posta blog nasıl açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu aksiyoni kendiniz kucakin bir kredi edinme yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini dışa vurum buyurmak kucakin : Sadece blog sermek, kendi duygularını başlangıçkaları ile kırışmak kucakin blog açanlarda var. Ayrıca bu eşhas bazen öyle popüler oluyorlar ki on binlerce isim aracılığıyla siteleri izleme ediliyor.
Varolan aksiyoninizi yükseltmek kucakin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları kucakerikler ile çok henüz fazla kesime ulaşırlar.
Blogger olmak kucakin. “Blogger” kısaca blog sahibi kimse kelimesi son günlerde içtimai iletişim ortamı vasıtalığı ile yayıldığından çok popüler bir kavram başüstüne. Bu eşhas bazen hayatlarını bazen ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir hayran kitlesine mevla olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu aksiyonlerden faziletli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse site kurmak kucakin 10 niye yazıma da bir denetlemen derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir