MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün kontralayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat fail aplikasyon jurnal yüzlerce vakit dinlenerek önem façaünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde habitat dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak habitat dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelime ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli evetğu bilinmiş olduğu sinein aplikasyon ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut bağlı olmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren aplikasyon bayağı görülmeye ölçü. İnternet sitesi büsbütün mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi temelli geliştirilmekte ve kullanıma elan normal bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde oyun edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Zati aplikasyon marketlerden baktığınız dem uygulamanın puanının ve indirilme orantıının ne denli faik bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında bayağı şiddetli bir iş çıfamilyap insanlara en çok şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir