Taşınabilir ödeme sistemi, müstehlik gruplarının düzenışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme likit sistemi ile Ödeme yaratmak isteyen eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip düzenışveriş emeklemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş bünyelır. Bunun yüzı saf iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu emeklemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği bariz mevcut para kartları aracılığı sayesinde olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Beylarda Arkaış Yakalama
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere seslenme fiyat. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının düzenışveriş düzenışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının para ve vezneci kartı yöntemi ile düzenışveriş yapmayı tercih ederken para kartı ve vezneci kartı bulunmayan eşhas ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut mobil ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek düzenışveriş yamayı tercih fiyat.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya temelladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir küme şahıs ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini kullanmak ister. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi arazi meydan e- tecim şirket bölgeleri ulaştığı maksat kesime bir yeni zümre elan eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satışlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine arazi vererek, maksat kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda elan çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir