Fakat hesabınıza baki giriş yaratıcı ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir arama de arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan arama esenlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izleme ettiği kişileri gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler umumiyetle kullanıcı adınızı değçalışmatirmektedir, saldırganların sizin hesabınız sinein belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde mekân meydan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak sinein kullanılan web siteleri evet da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar umumiyetle Instagram bağlanaksı istediği sinein şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi ççalmak sinein size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize sataşkan “DM” ile ulaşıp, izlemeçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun sinein de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişgüzel farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Kesinlikle Son Karşıır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen kişiler sinein ne günah ki çok şu denli seçenek bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok şu denli payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diyerek esasta değişik kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değçalışmatirin ve vakit kaybetmeden ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çkırmızıındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram aritmetik şifreniz değçalışmatiğinde veya kullanıcı adınız değçalışmatiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çmeydan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değçalışmatirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değçalışmatirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değçalışmatiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da bazen “değçalışmaikliği sonuç kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız yalnız umumiyetle saldırganlar elektronik posta adresini değçalışmatirdiği sinein sizde bu ekran çıkmaz ve sütun olarak “emniyet kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir