Üçtemelak Ziraat, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri muhtevain ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına munis olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Elverişli alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve barınma ortamını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel tarım halletmeye temelladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve tarım kesimünün derece derece çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Teknoloji ile beraberinde gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece tarım kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçtemelak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile canlı ve mecallü beşer kaynağına malik olan Üçtemelak Ziraat, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış ayar sağlayıcı Üçtemelak Ziraat; ağır Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Mütemadi aksiyon ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçtemelak Ziraat ürünlerinin hem vatan zarfında hem de vatan dışında güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Ziraat, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçtemelak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin munis ve stabil bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve sadık bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile abes kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha esenlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha lüks meyve ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha doğurgan bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en oylumlu ihtiyaçları olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve özen edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha doğurgan meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Ziraat olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da bulutsuz bir trap hafriyatsına ayrılmak muhtevain münteşir olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden kaldırmak muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı gibi alanlara ayrılmak muhtevain tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir bağlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değiştirilebilir ve birbir hayli babaşmanla da ferahletilebilir. Anne bileşenler genellikle hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara bakılırsa oldukça az maliyetleri ve çok uygunlükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler muhtevain tercih edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçtemelak Ziraat’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması işlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Ziraat olarak Ot Icma Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği dakika hayvanın benzinü ve etinden mahsul kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri yekta seferde alabilir ve daha dobra beslenebilir. Yeygi karmanın bünyelması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek daha dobra beslenmesine böylelikle daha lüks mahsul almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yeygi Muhtelit Makinaları da Üçtemelak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Ziraat olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı gösterişli ve doğurgan bir zirai üretim muhtevain oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı muhtevain önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha dobra durumlara gelmesi muhtevain zirai ihracat noktasında Üçtemelak Ziraat olarak tüm çkırmızıışanlarımızın yardımsıyla beraberinde
Üçtemelak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir