Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mahal almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) katakulli zarfında allıkışdataş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışdataş muktedir olmak bâtınin oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışdataş muktedir olmak o denli amelî değildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden iş mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin evet da oyunda henüz lüks silah gücü kabil hilelere temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu henüz oflaz oynamanızı esenlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mahal verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de mahal verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içinde mahal düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Düzen zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mahal düzlük UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok kontak gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte katakulli mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu düzen hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bâtınin devamlı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her dakika bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal düzlük duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda mahal düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fent yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz muhalifsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot nazar boncuğu kelime kabil görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat çekmek yahut bir nesneyi nişan çekmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin otomatik olarak mimarilması medlulına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir